BG Marathon – přehled účinkujících z minulých ročníků

 

 

1.ročník – 6.9.1980

místo:

Bor - zámek

konferoval:

Josef Mladý

zvuk:

 

 

 

účinkovali:

Vega, Plzeň

 

Petrus, Plzeň

 

Cop, Plzeň

 

Zvonky, Praha

 

Chomouti, Praha

 

Jan Žižka, Praha

 

Domino, Praha

 

Bleší cirkus, Ústí n.L.

 

Dlouháni, Karlovy Vary

 

 

 

 

 

2.ročník – 19.9.1981

místo:

Bor - zámek

konferoval:

Petr Vostřák

zvuk:

 

 

 

účinkovali:

Voraři, Bor

 

Vrkoč, Plzeň

 

Bodlák, Plzeň

 

Hrb, Plzeň

 

Předáci, Plzeň

 

Vega, Plzeň

 

Cop, Plzeň

 

Petrus, Plzeň

 

Dlouháni, Karlovy Vary

 

Ztracená Karavana, Teplice

 

Průdušky, Teplice

 

Bobři, Č.Budějovice

 

Farmáři, Jablonec n.N.

 

Pětačtyřicítka, Jablonec n.N.

 

Zvonky, Praha

 

B.Sýkora a přátelé, Praha

 

Šlapací 5, Litvínov

 

Bowle, Karviná

 

Chomouti, Praha

 

 

 

 

 

3.ročník – 4.9.1982

místo:

Bor - zámek

konferoval:

Petr Vostřák

zvuk:

 

 

 

účinkovali:

Voraři, Bor

 

Ypsilon, Habartov

 

Vrkoč, Plzeň

 

Belasí, Bratislava

 

Vrtáci, Vysočany

 

Bleší Trh, Ústí n.L.

 

Průšvih, Planá

 

Předáci, Plzeň

 

Jizerit, Liberec

 

Zvonky, Praha

 

Petrus, Plzeň

 

Duha, Horní Slavkov

 

Šlapací 5, Litvínov

 

Větrník, Ústí n.L.

 

Větrolam, ČSSR

 

Farmáři, Jablonec n.N.

 

Průdušky, Teplice

 

Chomouti, Praha

 

Pětačtyřicítka, Jablonec n.N.

 

 

 

 

4.ročník – 3.9.1983

místo:

Bor - zámek

konferoval:

Petr Vostřák

zvuk:

 

 

 

účinkovali:

Voraři, Bor

 

Modrý den, Beroun

 

Šmolka, Praha

 

Ypsilon, Habartov

 

Hrb, Plzeň

 

Zrnko, Bratislava

 

Jizerit, Liberec

 

Unce, Karviná

 

Dýně, Kdyně

 

ChBQ, Plzeň

 

Dlabenec, Plzeň

 

Knírači, Liberec

 

Bodlák, Plzeň

 

Trosečníci

 

Belasí, Bratislava

 

Fragment, Bratislava

 

Petrus, Plzeň

 

Duha, Horní Slavkov

 

Větrník, Ústí n.L.

 

Šlapací 5, Litvínov

 

Větrolam, Praha

 

Chomouti, Praha

 

Habr 2, Praha

 

 

 

 

 

5.ročník – 1.9.1984

místo:

Bor - zámek

konferoval:

Petr Vostřák

zvuk:

 

 

 

účinkovali:

Voraři, Bor

 

Knot, Plzeň

 

Hrb, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

Petrus, Plzeň

 

Farmáři, Jablonec n.N.

 

Belasí, Bratislava

 

Jizerská Protěž, Jablonec n.N.

 

Poutníci, Praha

 

Rebus, Litvínov

 

Bluegrass Band, Jablonec n.N.

 

 

 

 

 

6.ročník – 7.9.1985

místo:

Bor - zámek

konferoval:

Petr Vostřák

zvuk:

 

 

 

účinkovali:

Voraři, Bor

 

Hrb, Plzeň

 

Vrkoč, Plzeň

 

Jižní vítr, Mladá Boleslav

 

Newyjou, Praha

 

Spektrum, Horní Slavkov

 

Musil,Malach a spol., Liberec

 

Zrnko, Bratislava

 

Rebus, Litvínov

 

Legrácka, Praha

 

ChBQ, Plzeň

 

Domino, Praha

 

Furgon, Plzeň

 

Copa je, Plzeň

 

Farmáři, Jablonec n.N.

 

Poutníci, Praha

 

Katalog, Ústí n.L.

 

 

 

 

7.ročník – 6.9.1986

místo:

Bor - sokolovna

konferoval:

Milan Brož

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

Jižní vítr, Mladá Boleslav

 

Farmáři, Jablonec n.N.

 

Kopr, Olomouc

 

Oáza, Poděbrady

 

NotaBene, Praha

 

Zrnko, Bratislava

 

Katalog, Ústí n.L.

 

Newyjou, Praha

 

Musil,Malach a já, Liberec

 

ChBQ, Plzeň

 

Falton, Plzeň

 

Hrb, Plzeň

 

Copa je, Plzeň

 

Bedrník, Liberec

 

 

 

 

 

8.ročník – 5.9.1987

místo:

Bor - sokolovna

konferoval:

Milan Brož

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

Katalog, Ústí n.L.

 

Blanket, Praha

 

Sírius, Praha

 

Cop, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

Vědro, Brno

 

Modrotisk, Jablonec n.N.

 

NAMO, Jablonec n.N.

 

Jan Bican, Ševětín

 

NotaBene, Praha

 

Šmolka, Týnec

 

 

 

 

 

9.ročník – 3.9.1988

místo:

Bor - sokolovna

konferoval:

Milan Brož

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

Falton, Plzeň

 

Hrb, Plzeň

 

Oáza, Poděbrady

 

NotaBene, Praha

 

Blanket, Praha

 

NAMO, Jablonec n.N.

 

Spektrum, Horní Slavkov

 

Farmáři, Jablonec n.N.

 

Bluegrass Country Ramblers, Drážďany NDR

 

….

 

 

10.ročník – 2.9.1989

místo:

Bor - sokolovna

konferoval:

Milan Brož

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

Sírius, Praha

 

NAMO, Jablonec n.N.

 

Oáza, Poděbrady

 

Centrum, Plzeň

 

Vabank, Praha

 

Uzel, Sokolov

 

Country Styl, Police n.M.

 

Forum, Praha

 

Falton, Plzeň

 

Bluegrass Trend, Praha

 

Telegraph, Nový Bor

 

Nová Sekce, Praha

 

NotaBene, Praha

 

Farmáři, Jablonec n.N.

 

Cop, Plzeň

 

Blanket, Praha

 

Petrus, Plzeň

 

 

 

 

 

11.ročník – 25.8.1990

místo:

Bor - zámecký park

konferoval:

Josef Mladý

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

…..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.ročník – 7.9.1991

místo:

Borovany

konferoval:

 

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

setkání přátel dobrého bluegrassu

 

 

 

 

 

 

 

13.ročník – 5.9.1992

místo:

Bor - kino

konferoval:

 

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

Vabank Unit, Praha

 

ChBQ, Plzeň

 

Fant, Plzeň

 

…….

 

 

 

 

 

14.ročník – 4.9.1993

místo:

Borovany

konferoval:

 

zvuk:

Víťa Mařík

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

Fant, Plzeň

 

Kredenc, Plzeň

 

Regress, Plzeň

 

Wegeth Boys, Plzeň

 

MHS, Plzeň

 

Hák, Plzeň

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Monogram, Praha

 

Bodlák, Rokycany

 

 

 

 

 

 

 

 

15.ročník – 3.9.1994

místo:

Borovany

konferoval:

Milan Brož

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

Wegeth Boys, Plzeň

 

MHS, Plzeň

 

Fant, Plzeň

 

Forehand, Plzeň

 

Kredenc, Plzeň

 

Bluegrass Collection, Plzeň

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Monogram, Praha

 

BG Cwrkot, Police n.M.

 

High Grass, Horšovský Týn

 

 

 

 

 

16.ročník – 2.9.1995

místo:

Borovany

konferoval:

Míša Leicht

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

Regress, Plzeň

 

Forehand, Plzeň

 

Fant, Plzeň

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Monogram, Praha

 

Kontrast, Praha

 

Brigáda, Praha

 

EG Revival, Praha

 

BG Cwrkot, Police n.M.

 

Větráci, Kopidlno

 

BG Quintet, Česká Lípa

 

Modrotisk, Jablonec n.N.

 

Hired Hands, Anglie

 

 

 

 

 

17.ročník – 7.9.1996

místo:

Borovany - sál

konferoval:

Lukáš Krásný

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

MHS, Plzeň

 

Forehand, Plzeň

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Monogram, Praha

 

Grass Colors, Praha

 

EG Revival, Praha

 

Petr Brandejs Band, Česká Lípa

 

High Grass, Horšovský Týn

 

Duo Cis, Frýdštejn

 

Modrotisk, Jablonec n.N.

 

Větráci, Kopidlno

 

Zvonky, Evropa

 

GrassHoppers, Bratislava

 

 

 

 

 

 

 

 

18.ročník – 6.9.1997

místo:

Borovany

konferoval:

Miki Prusík

zvuk:

Vráťa Haissinger

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

Regress, Plzeň

 

Grass Cocktail, Plzeň

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Monogram, Praha

 

Bluegrass Trend, Praha

 

Modrotisk, Jablonec n.N.

 

Větráci, Kopidlno

 

High Grass, Horšovský Týn

 

Hary Phill Band, Karlovy Vary

 

 

 

 

 

19.ročník – 5.9.1998

místo:

Borovany - sál

konferoval:

Miki Prusík

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

Cent, Plzeň

 

MHS, Plzeň

 

Falton, Plzeň

 

Forehand, Plzeň

 

Union, Plzeň

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Monogram, Praha

 

Hary Phill Band, Karlovy Vary

 

Fair Play Grass, Mladá Boleslav

 

Větráci, Kopidlno

 

High Grass, Horšovský Týn

 

 

 

 

 

20.ročník – 4.9.1999

místo:

Borovany

konferoval:

Jarda Pertlíček + Michal Kovácz

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

Forehand, Plzeň

 

Falton, Plzeň

 

MHS, Plzeň

 

Union, Plzeň

 

Bluegrass Collection, Plzeň

 

Hary Phill Band, Karlovy Vary

 

High Grass, Horšovský Týn

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Monogram, Praha

 

Cool Band, Praha

 

Plyšová Ryba, Praha

 

Linda Band, Praha

 

Větráci, Kopidlno

 

Modrotisk, Jablonec n.N.

 

Bluegrass Fany, Břetislav

 

Zdeněk Hampl, Německo

 

 

 

 

 

 

 

 

21.ročník – 8.9.2001

místo:

Borovany

konferoval:

Jerry Štěrba

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

ChBQ, Plzeň

 

Bluegrass Collection, Plzeň

 

BlueGate, Plzeň

 

Carrabina, Plzeň

 

High Grass, Horšovský Týn

 

Hary Phill Band, Karlovy Vary

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Monogram, Praha

 

Větráci, Kopidlno

 

Bluegrass Fany, Břetislav

 

 

 

 

 

22.ročník – 7.9.2002

místo:

Borovany

konferoval:

Jeňa Zeman

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

ChBQ, Plzeň

 

Bluegrass Collection, Plzeň

 

BlueGate, Plzeň

 

Carrabina, Plzeň

 

Gospel Train, Horšovský Týn

 

Hary Phill Band, Karlovy Vary

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Wejlet, Praha

 

Album, Chomutov

 

Větráci, Kopidlno

 

Bluegrass Fany, Břetislav

 

BG Cwrkot, východní Čechy

 

 

 

 

 

23.ročník – 6.9.2003

místo:

Borovany

konferoval:

Jerry Štěrba + Jeroným Lešner

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Cop, Plzeň

 

Kolekce, Plzeň

 

BlueGate, Plzeň

 

Carrabina, Plzeň

 

Gospel Train, Horšovský Týn

 

Hary Phill Band, Karlovy Vary

 

Vabank Unit, Praha

 

Nová Sekce, Praha

 

Fámy, Praha

 

Wejlet, Praha

 

Větráci, Kopidlno

 

Album, Chomutov

 

BG Cwrkot, východní Čechy

 

Two Flies Blue Eyes, Ústí n.L.

 

Kvintet, Písek

 

 

 

 

 

24.ročník – 4.9.2004

místo:

Borovany

konferoval:

Jerry Štěrba

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

předkapela

 

Wejlet

 

Bluegrass Fany

 

Kolekce

 

Album

 

BlueGate

 

Nová Sekce

 

Cop

 

Vabank Unit

 

Monogram

 

Kvintet

 

Carrabina

 

 

 

 

 

 

 

25.ročník – 3.9.2005

místo:

Borovany

konferoval:

Petr Hubacz

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Flastr

 

Bluegrass Fany

 

Carrabina

 

BG Cwrkot

 

ChBQ

 

BlueGate

 

Hary Phill Band

 

Cop

 

Modrotisk

 

The Lussatian Grass

 

Brzdaři

 

Vabank Unit

 

Album

 

 

 

 

 

26.ročník – 2.9.2006

místo:

Borovany

konferoval:

Rosťa Čapek

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Album

 

Freegrass

 

Wejlet

 

Apple

 

Ptáčkovi a přátelé

 

High Grass

 

Carrabina

 

Kvintet

 

GrassPark

 

Nová Sekce

 

The Lussatian Grass

 

Brzdaři

 

Burizon

 

 

 

 

 

27.ročník – 1.9.2007

místo:

Borovany

konferoval:

Vlasta Jánský

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Regress

 

Zdeněk Hampl

 

Fámy

 

Rolls Boys

 

High Grass

 

Flashback

 

BlueGate

 

Wejlet

 

Blue Eyes

 

Vabank Unit

 

Cop

 

Flastr

 

GrassCountry

 

 

 

 

 

28.ročník – 6.9.2008

místo:

Borovany

konferoval:

Miki Prusík + Jarda Pertlíček

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Frýda & Company

 

Fox

 

GrassRoad

 

GrassPark

 

Minaret

 

Apple

 

Brzdaři

 

Petr Brandejs Band

 

BG Cwrkot

 

Nová Sekce

 

Cop

 

Monogram

 

Album

 

 

 

 

 

29.ročník – 5.9.2009

místo:

Borovany

konferoval:

Jerry Štěrba

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Hary Phill Band

 

Regress

 

Dostavník

 

Flashback

 

Wyrton

 

BlueGate

 

High Grass

 

Goodwill

 

Taverna

 

Wow Trio

 

Cop

 

New River Train

 

 



 

 

30.ročník – 3.-5.9.2010

místo:

Borovany

konferoval:

Miki Prusík, Jerry Štěrba

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

Carrabina

 

Twisted Timber

 

Frýda & Company

 

Apple

 

Ch.B.Q.

 

High Grass

 

Jam Station

 

 

 

Veget

 

Flashback

 

Kvintet

 

Handl

 

BG Cwrkot

 

Album

 

Nová Sekce

 

Blue Ground

 

Wyrton

 

Modrotisk

 

Grass Country

 

Brzdaři

 

BlueGate

 

 

 

Robert Křesťan a Druhá Tráva

 

Cop

 

 



 

 

31.ročník – 3.-5.9.2011

místo:

Borovany

konferoval:

Miki Prusík, Slávek Vrba

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

BG BAZAR

 

DRUHÁ MÍZA VOJTY ZÍCHY

 

BOURBONGRASS

 

JAM STATION

 

TRAUTENGRASS

 

COP

 

 

 

FLASTR

 

TŘI TÍLKA

 

SEMTAM

 

FLASHBACK

 

GIANT MOUNTAIN'S BAND

 

GRASSROAD

 

TWISTED TIMBER



 

 

32.ročník – 1.9.2012

místo:

Borovany

konferoval: Pepa Voda

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

BUDWAISER BLUEGRASS BULLDOZERS

 

GOODWILL

 

KVINTET

 

ALBUM

 

ROUGH AND ROCKY ROAD

 

BLUE GATE

 

 

 

G-RUNS´N ROSES
  BRZDAŘI
  COP
  GIANT MOUNTAINS BAND
  FÁMY
  HIGH GRASS
  BLUE EYES


 

 

33.ročník – 7.9.2013

místo:

Borovany

konferoval: Miki Prusík a Petr Žižka

zvuk:

Vláďa Prusík

 

 

účinkovali:

WOMACKLEE

 

TWISTED TIMBER

 

PLEŠBEND

 

ABALONE

 

BLUEREJ

 

SEMTAM

 

 

 

OD PLOTNY SKOK
  GOODWILL
  VEGET
  COP
  HIGH GRASS
  HANDL
  MODROLIT